تور های بیر سفر

تور بدروم

تور بدروم

تور بدروم (Bodrum) : بدروم یکی از شهرهای زیبا و دیدنی استان موغله در ترکیه است که در کنار ساحل دریای اژه از مراکز بسیار دیدنی و توریستی با معماری فوق العاده خاص به سبک مصری و اغلب در بروشورهای مربوط به سفر و گردشگری با تصاویری از خانه های مکعبی شکلش نشان داده می شود که مثل نقطه های سفیدی در دامنه سرسبز کوه می درخشند در کنار قلعه قدیمی آرام گرفته است.

در بدروم علاوه بر مرکز شهر، روستاهای ساحلی زیادی وجود دارند. در تور بدروم از دیدن خانه های سفید رنگ در کوچه های تنگ و باریک بدروم لذت می برید، در دریای آبی، عمیق و فوق العاده تمیز شنا می کنید و یک شب هیجان انگیز پر از تفریح و موسیقی خواهید داشت.

شهر بدروم مکانی مناسب برای طرفداران موج سواری و قایقرانی نیز می باشد. مشتاقان شب زنده داری با زیبایی محو کننده بنادر بکر، دریایی مانند شیشه و سواحل شنی و ماسه ای بی نظیر خاطرات بیاد ماندنی از این شهر با خود به ارمغان خواهند برد.

تور بدروم

تور بدروم

اما در این ابتدا دیدنی های تور بدروم را معرفی کنیم و سپس امکانات این شهر را برای شما مینویسیم:

موزه روباز

تئاتر باستانی

موزه باستان شناسی زیر زمینی (زیر آبی) بدروم

قلعه چیفیت

خانه های سنتی بدروم

مرکز شهر بدروم

شهر یالی کاواک 

ساحل کادی کالشی

ساحل گاماسلاک

منطقه گوکسیبل

منطقه بوگازیک 

دیگر جاهای دیدنی

رستوران های بدروم 

بدروم دارای رستوران های مختلف و متنوعی می باشد که برخی از آنها در هتل های ۵ ستاره لوکس واقع شده اند.

گشت و گذار در شبه جزیره بدروم 

در تور بدروم برای رفتن به گوشه و کنار شهر ، اتوبوس های کوچک راحت و ارزانی، مخصوصا در طول تابستان، وجود دارند.

 هتل های بدروم

شما می توانید با توجه بودجه ای که دارید هتل هایی با قیمت و خدمات مختلف (از معمولی تا لوکس) را در بدروم رزرو کنید.

چگونه به بدروم ترکیه برویم

اگر می خواهید از شهر های دیگر ترکیه به بدروم بروید، می توانید از اتوبوس که برای سفرهای طولانی، ارزان و راحت اند، استفاده کنید. البته می توانید از فرودگاه بدروم ترکیه هم استفاده کنید و از فرودگاه براحتی و در زمان کمی به جاهای مختلف بدروم بروید.

تور بدروم مناسب با سلیقه هایی است که به ساحل، آفتاب و ورزش‌های دریایی علاقه‌مند هستند.بدروم بیش از هر منطقه ساحلی دیگر ترکیه زیبایی های پر رمز و راز دارد، از قلعه ی تاجگذاری و ساحل پر زرق و برق گرفته تا کافه های پر گل و خیابان ها و ساختمان های روشن. علیرغم اینکه هر سال بیش از یک میلیون گردشگر  به سواحل، بوتیک هتل ها، رستوران های مدرن و جشن های بدروم هجوم می برند، اما حتی در شلوغ ترین روز های تابستان شما می توانید گوشه ای آرام در شهر پیدا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *