تور های بیر سفر

خرید بلیط قطارهای نوروزی

خرید بلیط قطارهای نوروزی،

خرید بلیط قطار نوروز 97
خرید بلیط قطار نوروز ۹۷

تهرانی‌ها می توانند فردا بلیط سفر نوروزی به مشهد را بخرند.
فروش بلیط قطارهای مسافری برای نوروز سال ۹۷، همزمان به صورت اینترنتی و حضوری از ساعت ۸ صبح فردا یکشنبه ۱۵ بهمن آغاز می‌شود.

خرید بلیط قطارهای نوروزی ،به گزارش پایگاه خبری گسترش به نقل از مهر، معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی رجا با اعلام این خبر افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، در روز یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۶، تنها فروش بلیط قطارهای مسافری محور تهران – مشهد عرضه خواهد شد و بلیط سایر محورها در ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ بهمن به فروش خواهد رسید.
محمدرضا شناسنده گفت: برنامه نوروزی سال ۱۳۹۷ این شرکت از ۲۵ اسفند ۹۶ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

تعداد قطارهای در نظر گرفته شده ؛

وی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، برای محور تهران- مشهد روزانه ۱۱ قطار و برای محورهای کمربندی منتهی به مشهد روزانه ۱۶ قطار اختصاص یافته است. و در مجموع تعداد۵۰ قطار بین شهری رجا روزانه به شهرهای مختلف کشور سیر خواهد داشت.
شناسنده افزود: با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هموطنان گرامی می‌توانند با برنامه‌ریزی مناسب و توزیع زمان سفرهای خود، به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشن‌های گوشی‌های موبایل و تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹) یا با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های مجاز فروش بلیط قطار در سراسر کشور، اقدام به خرید بلیط کنند.

نکات مهم در تهیه بلیط ؛

وی از مردم درخواست کرد به هنگام خرید حضوری بلیط قطارهای مسافری به منظور لزوم درج کد ملی و تاریخ تولد خود در برگه‌های بلیط، حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و بعد از دریافت بلیط، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.
شناسنده تأکید کرد: بلیط‌های غیرهمنام با کارت ملی مسافر و یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیط‌ها، مسافر بدون بلیط تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری بعمل خواهد آمد.
وی گفت: مردم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر با قطارهای رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیط، موجودی بلیط و… می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www. raja. ir مراجعه کنند.
وی خاطرنشان کرد: شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیط و سفر با قطارهای این شرکت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *